Appartement Souplex Centre De Cauterets

Prohlédnout si pokoje a ceny
Příjezd
Zvolte datum
Odjezd
Zvolte datum
Pokoje a Hosté2 Hosté, 1 pokoj
Otevřeme Booking.com v nové záložce pro férové srovnání.
Appartement Souplex Centre De Cauterets
$$$$

Popis

Appartement Souplex Centre De Cauterets se nachází nedaleko Municipal Library De Cauterets a je pouhých 5 minut od centra města Cauterets.

Místo

Národní park Pyreneje je 3 km od Appartement Souplex Centre De Cauterets, zatímco Lyžařské středisko Luz Ardiden je 4 km od ubytování. Jen pár kroků odtud je Maison du Parc national des Pyrénées de Cauterets.

Autobusová zastávka Le Mamelon Vert je vzdálena 300 metrů od hotelu. Appartement Souplex Centre De Cauterets je pouhých 45 km od letiště Tarbes Lourdes Pyrenees.

Pokoje

Televize, místnost na posezení, žehlicí prkna a příslušenství jsou přístupné v pokojích. V koupelnách je vana a fén.

Stravování

Národní park Pyreneje a Maison du Parc national des Pyrénées de Cauterets je 650 metrů daleko.

Volný čas a podnikání

Pro hosty s dětmi je k dispozici ohrádky a deskové hry. Hosté se mohou těšit na různé aktivity jako kanoistika, turistika a rybolov.

Číslo licence: 65138 000008 PU

Důležité informace
Příjezd/Odjezd
od 14:00-18:30
od 08:00-12:00
Vybavení
na místě je možné veřejné parkování.
Bezdrátový internet je k dispozici zdarma.
Další informace
Domácí zvířata
Domácí zvířata nejsou povolena.
Bývalý název
duplex inverse centre de cauterets
Cenový kalendář
Zkontrolujte dostupnost a ceny pro vaše data nyní!

Pokoje a dostupnost

Apartmán
  • Max.:
    6 osob
  • Druhy postelí:
    Dvoulůžka

Vybavení

Hlavní zařízení

Wi-Fi
Parkování

Parkoviště mimo lokalitu

Kuchyňské vybavení

Rychlovarná konvice

Kuchyňské potřeby

Klimatizace
TV

LCD TV

Výtah
Lyžařské vybavení

Lyžařská škola

Úschovna lyží

Sportovní aktivity

Turistika

Cyklistika

Kanoistika

Rybolov

Sport a Fitness

  • Kanoistika
  • Lyžařská škola
  • Turistika
  • Cyklistika
  • Tenisový kurt
  • Rybolov

Služby

  • Turistické informace/ Prodej vstupenek

Pro děti

  • Dětské postýlky
  • Dětská ohrádka
  • Deskové hry

Vybavení pokoje

  • Topení
  • K dispozici čaj a káva
  • Jídelní stůl
  • Žehlení

Koupelna

  • Pračka

Vaření

  • Rychlovarná konvice
  • Kuchyňské potřeby

Média

  • LCD TV
Zobrazit všechna zařízeníSkrýt zařízení

Základní informace o Appartement Souplex Centre De Cauterets

💵 Nejnižší cena pokoje 2794 Kč
📏 Vzdálenost do centra 200 m
✈️ Vzdálenost do letiště 42.4 km
🧳 Nejbližší letiště Tarbes Lourdes Pyrenees, LDE

Místo

Adresa
Adresa byla zkopírována.
Appartement N°7 6 Boulevard Latapie Flurin, Cauterets, Francie, 65110
Zobrazení mapy
Appartement N°7 6 Boulevard Latapie Flurin, Cauterets, Francie, 65110
  • Zajímavosti města
  • Nedaleko
  • Restaurace
  • Hotely poblíž
23 B avenue du Mamelon Vert
Pavillon des Abeilles
370 m
Restaurace
Le bistrot du boulevard
650 m
Restaurace
Creperie du Moulleau
660 m
Restaurace
La Table du Boulanger
670 m
Restaurace
Pintxoak
660 m
Restaurace
Le Brasero
580 m
Restaurace
La Pique Longue
640 m

Recenze Appartement Souplex Centre De Cauterets

8.9 /10
Skvělý
34 recenzí
Ověřené recenze  
Objevte nejlépe hodnocené možnosti díky ověřeným recenzím z našeho webu a Booking.com.
Navštívil(a) jste tento hotel?
Napište nám své zkušenosti.
Napište recenzi

Časté otázky o Appartement Souplex Centre De Cauterets

Jaká je cena nájmu v apartmán Appartement Souplex Centre De Cauterets?
Cena za nocleh v apartmán Appartement Souplex Centre De Cauterets je 117 €.
Má apartmán Appartement Souplex Centre De Cauterets apartmán v blízkosti parkoviště?
Ano, apartmán Appartement Souplex Centre De Cauterets apartmán nabízí parkoviště.
Prohlédnout si pokoje a ceny
Příjezd
Zvolte datum
-
Odjezd
Zvolte datum
Pokoje a Hosté2 Hosté, 1 pokoj